O nas

Coraz głębiej dostrzec możemy pewną prawidłowość: Młodzi ludzie coraz częściej wychowują się 'samodzielnie’ w tematyce cyberprzestrzeni. Często nie sięgają opinii starszych, gdyż – jak sami mówią – 'dorośli się nie znają’.

Z drugiej strony – rodzice nie zawsze interesują się tym, co robią nastolatkowie w Internecie. Czasem dlatego, że czują się niekompetentni. Kilka lat temu, Fundacje Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii powołała do życia portal pytam.edu.pl – mający jedną, prostą zasadę:

młodzi ludzie mogą zadać nam dowolne pytanie, tyczące się ważnych dla nich tematów – a my odpowiadamy na te pytania, nierzadko zasięgając rady ekspertów z danych dziedzin.

Postanowiliśmy pójść krok dalej i stworzyć podobną przestrzeń dla rodziców – pewien 'pomost’ pomiędzy ich doświadczeniem, a młodzieńczą energią. Miejsce w sieci, gdzie dorośli poznają tajniki 'cyberświata’. I tak mówimy Państwu tutaj: Dzień dobry!

Kim jesteśmy?

Dawid Radomski - trener umiejętności miękkich i zarządczych, doradca kariery, specjalizuje się w pracy z młodzieżą i dorosłymi w zakresie kształtowania dobrych nawyków, zapobiegania uzależnieniom (ze szczególnym naciskiem na nowe media).

Bogna Białecka - psycholog, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, autorka szeregu poradników dotyczących wychowania i relacji, prowadzi liczne wykłady i warsztaty dla młodzieży, rodziców, wychowawców.

Aleksandra Maria Gil - prowadzi szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie prewencji zachowań ryzykownych, budowania osobowości lidera, efektywnej nauki. Autorka materiałów o rodzinie, wychowaniu oraz kształtowaniu postaw prospołecznych i prozdrowotnych.

Dobrochna Białecka – wolontariuszka wspierająca nas w warsztatach dla młodzieży oraz w pracach nad portalem www.pytam.edu.pl

Kontakt

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii

ul. Konarskiego 6/4

61-114 Poznań

KRS: 0000386395


Kontakt telefoniczny:

+48 511 514 224 w godzinach 10.00-15.00

[email protected]


Darowizny na działanie Fundacji prosimy wpłacać na konto z dopiskiem „na działania statutowe Fundacji”:

Santander 38 1090 1476 0000 0001 1625 0228